Praca na pełen etat jako pracownik magazynowy w Herning - Aplikuj już dziś!

Profilbillede
dato

BEMÆRK: Ansøgningsfristen er overskredet

Czy odnajdujesz się w środowisku pracy charakteryzującym się dużym tempem i potrafisz grać w zespole? Możemy mieć dla Ciebie idealną okazję.

Obecnie poszukujemy pracowników dbających o jakość, którzy są dumni z pracy, którą wykonują dla naszego ogólnokrajowego klienta w Herning. Będziesz odgrywać główną rolę, dbając o to, aby klienci otrzymali towar na czas. Praca będzie polegać głównie na kompletowaniu i pakowaniu oraz innych różnorodnych zadaniach magazynowych.

O Tobie:

  • Jesteś odpowiedzialnym i godnym zaufania pracownikiem. Twoje pozytywne nastawienie przyczynia się do dobrej atmosfery. Wcześniejsze doświadczenie w pracy na magazynie nie jest wymagane, ale mile widziane.
  • Wyobrażamy sobie, że jesteś:
  • Mówiący po angielsku
  • Silny fizycznie, ponieważ praca wymaga podnoszenia paczek, pakowanie, (picking and packing)
  • Możliwość przedstawienia zaswiadczenia o niekaralnosci
    Oferujemy
  • Świetne i dynamiczne środowisko pracy
  • Praca na pełny etat od 32. do 40. tygodnia

Praktyczne informacje:

Start w tygodniu 32, na pełny etat w godzinach od 7:00.15:00.

Wynagrodzenie dodatkowo zgodne z ustaleniami związkowymi.

Nieustannie sprawdzamy zgłoszenia, dlatego nie wahaj się aplikować natychmiast.

W przypadku pytań dotyczących stanowiska prosimy o kontakt w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku pod numerem 72 10 85 45.

INFORMATIONER OM STILLINGEN:

- Arbejdspladsen ligger i:

Herning Kommune

-Virksomheden tilbyder:

Fastansættelse: fuldtid

-Arbejdsgiver:

Bech Personale ApS, Bredgade, 7400 Herning

-Ansøgning:

Ansøgningsfrist: 01-08-2024; - ansøgningsfristen er overskredet

Se mere her: https://job.jobnet.dk/CV/FindWork/Details/6063618

Denne artikel er skrevet af Emilie Bjergegaard og data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder JobNet.
Kilde: JobNet