4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Herning. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Herning er der netop kommet to spændende villaer på markedet. Først op er villaen på Agervænget 11, der byder på 180 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Med en pris på 3.695.000 DKK og en grund på 792 m², er der gode muligheder for en rummelig hverdag.
Den anden villa, beliggende i Munkgårdkvarteret 234 i Snejbjerg, er lidt mindre med sine 150 kvadratmeter, men fortsat med 5 rum. Denne bolig er sat til en pris af 2.895.000 DKK og har en grundareal på 985 m².
Den månedlige ejerudgift for boligen i Snejbjerg er 2.243 DKK, mens ejerudgifterne for Agervænget 11 endnu ikke er oplyst. Begge villaer repræsenterer forskellige muligheder i Herning.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.